+420 553 764 091 avemar@avemar.cz
CZ SK EN

AVEMAR CZ s.r.o. / AVEMAR CZECH s.r.o.
Nejen speciální armatury pro měření a regulaci. Pro vás specialita, pro nás standard.

Vodoznaky a stavoznaky Zjistit více

Průhledítka Zjistit více

Ventily Zjistit více

Kulové kohouty Zjistit více

Klapky a šoupátka Zjistit více

Filtry Zjistit více

Snímače a spínače Zjistit více

Hutní a spojovací materiál Zjistit více

Hydraulické matice Zjistit více

Ostatní Zjistit více

O nás

O nás

O nás
Předmětem podnikání společnosti je výrobní, obchodní a poradenská činnost v oblasti průmyslových armatur včetně armatur a zařízení pro měření a regulaci.

Zastupujeme výhradně německé firmy Goetze KG Armaturen (pojistné ventily, přepouštěcí ventily, redukční ventily), Cera System GmbH (kulové kohouty, desková šoupátka), Christian Bollin Armaturenfabrik GmbH (uzavírací ventily), Igema GmbH (vodoznaky, stavoznaky), NORIS Armaturen Burkenstein GmbH (průhledítka) , WIKA GmbH (manometry, teplotní spínače, tlakové spínače), KSR KUEBLER Niveau-Messtechnik AG (Phönix Messtechnik GmbH, Vaihinger GmbH, magnetické stavoznaky), LBBZ GmbH (vodoznaky), RSG Regel- und Steuergeräte GmbH (koaxiální ventily), Garlock GmbH (uzavírací klapky), holandské firmy Beta B.V. (tlakové spínače, teplotní spínače) a HADRO Techniek BV (magnetické stavoznaky), firmu Airpel Filtration (fitry) z Velké Británie, francouzské firmy ERA-SIB SARL (solenoidové ventily) a MECA-INOX (kulové kohouty).
Vodoznaky a stavoznaky Průhledítka Ventily Kulové kohouty Klapky a šoupátka Filtry Snímače a spínače Hutní a spojovací materiál Hydraulické matice Ostatní Seznam všech Produktů,
které dodáváme

Novinky a analýzy

1. 2. 2020

Podporujeme mladé lyžaře a lyžařky

Podrobnosti ohledně závodu naleznete zde.

Zjistit více

20. 12. 2019

PF 2020

KRÁSNÉ VÁNOCE A ÚSPĚŠNÝ NOVÝ ROK!

Zjistit více

3. 12. 2019

Uzavírací klapky firmy Garlock GmbH

V ČR nově zastupujeme německého výrobce uzavíracích klapek společnost Garlock GmbH.

Zjistit více

4. 11. 2019

Elektromagnetické ventily ACL S.r.l.

V ČR a SR nově zastupujeme italského výrobce elektromagnetických (solenoidových) ventilů společnost ACL S.r.l. V jejich sortimentu naleznete přímo i nepřímo ovládané 2/2 a 3/2 ventily a to jak v…

Zjistit více

20. 9. 2019

Goetze přírubové pojistné ventily

Společnost Goetze Armaturen rozšířila svou řadu pojistných ventilů o přírubové provedení (DN15-DN100). Tlakový rozsah 0-40 bar a teplotní rozsah -270°C – +400°C.

Zjistit více

Nejen speciální armatury pro měření a regulaci

Dodáváme magnetické stavoznaky, trubicové stavoznaky, stavoznaky a kotlové vodoznaky, plovákové spínače a snímače, optoelektronické spínače, tlakové a teplotní spínače, elektromagnetické (solenoidové) ventily, pojistné a redukční ventily, vysokotlaké ventily, průhledítka, kulové kohouty a desková šoupátka s keramickým vnitřním vybavením, filtry, kulové kohouty, šoupátka, klapky, ventily, manometry, teploměry, slídy, reflexní a transparentní vodoznaková skla, kruhová skla, trubice ....

V České a Slovenské republice zastupujeme německé firmy WIKA Alexander Wiegand SE & Co. KG (KSR KUEBLER Niveau-Messtechnik AG, Phönix Messtechnik GmbH, Vaihinger GmbH), Cera System-Verschleissschutz GmbH, Christian Bollin Armaturenfabrik GmbH, Igema GmbH, NORIS Armaturen Burkenstein GmbH, Goetze KG Armaturen, LBBZ GmbH, holandské firmy Hadro Techniek B.V. a Beta B.V., firmu Airpel Filtration z Velké Británie a společnosti ERA-SIB a MECA-INOX z Francie.

Výroba a kooperace

Nabízíme volné kapacity pro soustružení, frézování, vrtání, broušení a dělení materiálu, výrobu podle výkresové dokumentace.

© ARSYLINE 2016
Upozornění
Zavřít