+420 553 764 091 avemar@avemar.cz
CZ SK

AVEMAR CZ s.r.o. / AVEMAR CZECH s.r.o.
Nejen speciální armatury pro měření a regulaci. Pro vás specialita, pro nás standard.

Vodoznaky a stavoznaky Zjistit více

Průhledítka Zjistit více

Ventily Zjistit více

Kulové kohouty Zjistit více

Klapky a šoupátka Zjistit více

Filtry Zjistit více

Snímače a spínače Zjistit více

Hutní a spojovací materiál Zjistit více

Hydraulické matice Zjistit více

Ostatní Zjistit více

O nás

O nás

Předmětem podnikání společnosti je výrobní, obchodní a poradenská činnost v oblasti průmyslových armatur včetně armatur a zařízení pro měření a regulaci. Zastupujeme výhradně německé firmy Phönix Messtechnik GmbH, Cera System GmbH, Christian Bollin Armaturenfabrik GmbH, Igema GmbH, NORIS Armaturen Burkenstein GmbH, KSR KUEBLER Niveau-Messtechnik AG, Vaihinger GmbH, Goetze KG Armaturen, LBBZ GmbH, WIKA GmbH, holandské firmy Beta B.V. a HADRO Techniek BV, firmu Airpel Filtration z Velké Británie, francouzské firmy ERA-SIB SARL a MECA-INOX.
Vodoznaky a stavoznaky Průhledítka Ventily Kulové kohouty Klapky a šoupátka Filtry Snímače a spínače Hutní a spojovací materiál Hydraulické matice Ostatní Seznam všech Produktů,
které dodáváme

Novinky a analýzy

10. 3. 2017

Posouzení SIL produktů Goetze KG Armaturen

Společnost Goetze KG Armaturen se rozhodla analyzovat svou produkci pojistných ventilů, přepouštěcích ventilů a redukčních ventilů s ohledem na požadavky SIL.

Zjistit více

23. 12. 2016

PF 2017

Šťastné prožití svátků vánočních, pevné zdraví a hodně úspěchů v novém roce.

Zjistit více

17. 10. 2016

ASME certifikace výrobce pojistných ventilů firmy GOETZE KG…

ASME certifikace pojistných ventilů typ 451 a 851

Zjistit více

23. 6. 2016

Nová směrnice ATEX 2014/34 / EU

S ventily společnosti Goetze Armaturen KG si můžete být jisti !!!

Zjistit více

Nejen speciální armatury pro měření a regulaci

Dodáváme magnetické stavoznaky, trubicové stavoznaky, stavoznaky a kotlové vodoznaky, plovákové spínače a snímače, optoelektronické spínače, tlakové a teplotní spínače, elektromagnetické (solenoidové) ventily, pojistné a redukční ventily, vysokotlaké ventily, průhledítka, kulové kohouty a desková šoupátka s keramickým vnitřním vybavením, filtry, kulové kohouty, šoupátka, klapky, ventily, manometry, teploměry, slídy, reflexní a transparentní vodoznaková skla, kruhová skla, trubice ....

V České republice zastupujeme německé firmy WIKA Alexander Wiegand SE & Co. KG (KSR KUEBLER Niveau-Messtechnik AG, Phönix Messtechnik GmbH, Vaihinger GmbH), Cera System-Verschleissschutz GmbH, Christian Bollin Armaturenfabrik GmbH, Igema GmbH, NORIS Armaturen Burkenstein GmbH, Goetze KG Armaturen, LBBZ GmbH, holandské firmy Hadro Techniek B.V. a Beta B.V., firmu Airpel Filtration z Velké Británie a společnosti ERA-SIB a MECA-INOX z Francie.

Výroba a kooperace

Nabízíme volné kapacity pro soustružení, frézování, vrtání, broušení a dělení materiálu, výrobu podle výkresové dokumentace.

© ARSYLINE 2016
Upozornění
Zavřít